LOADING

Type to search

4 důvody, proč má Kolomý na beduína

deni 6 měsíci ago
Share

Jezdecké schopnosti

Letošní čtyři pódiová umístění hovoří jasnou řečí, jezdecké umění bruntálského svéráze, je prostě nezpochybnitelné. Na stupních vítězů byl v Peru, Bolívii i Argentině, což vypovídá o jeho univerzálnosti. Kromě toho s každou účastí přibývají zkušenosti.
 

Psychická odolnost

Již třetí etapa Martina prakticky připravila o možnost bojovat o celkové pódiové umístění. Přesto dokázal mobilizovat psychiku sebe i své nové posádky a bojovat do samotného závěru s těmi nejlepšími. To se cení.
 

Vůle po vítězství

Přestože si obdiv a úctu zaslouží všichni ti, kterým se podařilo dojet ve zdraví do cíle, defenzivní taktika k zisku beduína nevede. Vítězí jezdci schopni balancovat na hraně rizika. Do této kategorie Martin jednoznačně patří.  
 

Diplomatická síla

Před dvěma lety obětoval etapové vítězství na oltář celkového osmého místa týmového druha Valtra. Letos pomáhal na kola vítěznému Nikolajevovi, za což se mu dostalo poděkování od samotného dakarského „cara“ Čagina. Díky tomu se Martin těší z postavení váženého jezdce, který v nouzi pozná přítele.

2 Comments

  1. Josefus 30.12.2018

    Pokud kOLOMÝ převrhne svůj truck na nějaké z dakarských dun na bok, bude jeho vůz již nikoliv Kolomý, ale KOMOLÝ, jak ten jehlan či kužel,,,,,

    Odpovědět
  2. A. Novák 31.12.2018

    Řekl bych, že podstatnější než komolý jehlan je něco úplně jinýho: proč sem cpete něco, co opravdu ani náznakem nemá s okruhy nic společnýho? Běžte už s tímhle úpadkovým Dakarem všichni kamsi. Už aby to odpískalo i to Peru – a bude konečně klid…

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *