LOADING

Type to search

GT

Barwell Motorsport oznamuje vstup do Blancpain GT Series Endurance Cupu

admin 9 měsíci ago
Share

Britský tým Barwell Motorsport oznámil vstup do nového Silver Cupu, jenž bude od letošní sezóny součástí Blancpain GT Series Endurance.

Tým, jenž se v posledních letech představoval vedle závodů BES také v závodech 24H Series, nasadí do Silver Cupu vůz Lamborghini Huracan GT3, za jehož volantem se budou střídat Martin Kodric, Michele Beretta a Sandy Mitchell.

Kodric byl součástí týmu Barwell již v předcházející sezóně, kdy spolu vybojovali tři vítězství v kategorii Pro-AM. Beretta pak startoval ve Sprint Silver Cupu v roce 2016, jako účastník Lamborghini Squadra Corse.

Poslední člen posádky, sedmnáctiletý Sandy Mitchell, přichází do Barwellu z týmu Black Bull Garage 59, se kterým závodil v šampionátu britských GT vozů.

Toto spojení má však hlubší pozadí. Jak prozradil šéf týmu Barwell Motorsport, Mark Lemmer, nejde v případě Mitchella o pouhý přestup jezdce, ale zároveň jde také o navázání nového sponzorského vztahu mezi těmito týmy: “Mám pochopitelně radost nejen z toho, že budeme startovat v Silver Cupu, ale jsem rovněž nadšen z naší mladé posádky. Věřím, že toto trio má nemalý potenciál, stejně jako nové partnerství s týmem Black Bull.”

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *