LOADING

Type to search

GT

Barwell Motorsport oznamuje vstup do Blancpain GT Series Endurance Cupu

admin 12 měsíci ago
Share

Britský tým Barwell Motorsport oznámil vstup do nového Silver Cupu, jenž bude od letošní sezóny součástí Blancpain GT Series Endurance.

Tým, jenž se v posledních letech představoval vedle závodů BES také v závodech 24H Series, nasadí do Silver Cupu vůz Lamborghini Huracan GT3, za jehož volantem se budou střídat Martin Kodric, Michele Beretta a Sandy Mitchell.

Kodric byl součástí týmu Barwell již v předcházející sezóně, kdy spolu vybojovali tři vítězství v kategorii Pro-AM. Beretta pak startoval ve Sprint Silver Cupu v roce 2016, jako účastník Lamborghini Squadra Corse.

Poslední člen posádky, sedmnáctiletý Sandy Mitchell, přichází do Barwellu z týmu Black Bull Garage 59, se kterým závodil v šampionátu britských GT vozů.

Toto spojení má však hlubší pozadí. Jak prozradil šéf týmu Barwell Motorsport, Mark Lemmer, nejde v případě Mitchella o pouhý přestup jezdce, ale zároveň jde také o navázání nového sponzorského vztahu mezi těmito týmy: “Mám pochopitelně radost nejen z toho, že budeme startovat v Silver Cupu, ale jsem rovněž nadšen z naší mladé posádky. Věřím, že toto trio má nemalý potenciál, stejně jako nové partnerství s týmem Black Bull.”

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *