LOADING

Type to search

Beckhäuser bude ve Formula Regional European Championship pokračovat

Share

Toma Beckhäusera v letošní sezoně Formula Regional European Championship ještě uvidíme. Čech totiž nastoupí minimálně při podniku v Imole a pravděpodobné jsou navíc i další starty.

Letošní působení Toma Beckhäusera v sezoně Formula Regional European Championship se mělo původně vztahovat na dva závodní víkendy, když prvotní dohoda mezi českým závodníkem a stájí Technorace zahrnovala pouze starty v podnicích na Hungaroringu a Red Bull Ringu.

Nyní je ale jasné, že Tomovo rakouské vystoupení během uplynulého víkendu nebylo v sérii jeho derniérou. Pražský rodák totiž zasáhne ve voze italského týmu do aktuálního ročníku ještě minimálně jednou a to při nadcházejícím podniku v Imole, kde se bude závodit v termínu 30.8.-1.9.

Beckhäuser, kterému po dvou startech patří v průběžném pořadí šampionátu 13. místo s 9 body, navíc vidí pravděpodobně také účast v dalších italských kláních, tedy během předposledního podniku v Mugellu (4.-6.10.) a při finále sezony na Monze (18.-20.10).

„Zatím mohu potvrdit pouze nejbližší termín, kterým je Imola. Ale pokud jde o zbylá italská klání, v těch s největší pravděpodobností nastoupím také,“ uvedl Tom pro České okruhy.

Série Formula Regional European Championship ale letos zavítá kromě Imoly, Mugella a Monza ještě také do španělské Barcelony. Start na katalánském okruhu ale Čech v plánu nemá.

Evropský regionální formulový šampionát nahradil v Beckhäuserově letošním programu Asijskou F3, kde měl startovat původně, nicméně jeho účinkování na nejrozlehlejším kontinentu světa skončilo již po dvou odjetých podnicích.

Kromě toho můžeme letos Toma vídat rovněž v závodech ESET V4 Cupu, FIA CEZ a Drexler Formel Cupu, přičemž v poslední jmenované sérii se představí tento víkend v Mugellu.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..