LOADING

Type to search

Beckhäuser ovládl formulový závod FIA CEZ i v neděli

Share

Tomu Beckhäuserovi se v rámci hodnocení FIA CEZ podařilo ovládnout třídu D2 i v neděli. Na druhém místě dojel do cíle vítěz třídy E2-2000 János Magyar a třetí skončil Andrea Cola. Ve Formuli Renault a F4 navázali na sobotní triumfy Bartolomiej Mirecki se Stefanem Fürtbauerem.

Po sobotním vítězství ve formulovém závodě FIA CEZ nenašel v Brně Tom Beckhäuser přemožitele ani v neděli a po startu pole position se mohl v rámci středoevropské zóny radovat z dalšího triumfu. Českého závodníka doplnili na stupních vítězů F3 druhý Andrea Cola, který se v celkovém pořadí umístil na 3, příčce, se třetím Manfredem Langem.

Jako druhý dojel v absolutním pořadí János Magyar, který ovládl třídu E2-2000. Jeho jediným soupeřem v kategorii byl během nedělního klání Atila Penzes, jenž byl ovšem klasifikován se dvěma koly ztráty.

Ve Formuli Renault navázal na sobotní prvenství Bartolomiej Mirecki. Jakproťal cílovou pásku Nico Gruber a bronz si z nedělního klání odnesl Robert Hefler.

Vítěz se v porovnání s úvodním závodem neměnil ani ve F4, kde se z dvojice Stefan Fürtbauer a Patrick Schober opět smál více první jmenovaný.

kompletní výsledky druhého závodu

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..