LOADING

Type to search

Beckhäuser v Asii končí, čeká jej Formula Regional European Championship

Share

Tom Beckhäuser se již letos v Asijské F3 nepředstaví. Vídat jej nyní budeme ve Formula Regional European Championship.

Třetí podnik letošní sezony Asijské F3 v japonské Suzuce nakonec dvojí českou účast nenabídne. Dobrodružství Toma Beckhäusera v tomto šampionátu totiž končí již po úvodní dvojici klání. Za tímto rozhodnutím stojí podle pražského rodáka blíže nespecifikované problémy s jeho zaměstnavatelem – stájí BlackArts Racing.

Konec českého pilota na největším kontinentu světa ale neznamená, že by jeho plán pro rok 2019 nyní čítal o jeden šampionát méně. Namísto Asijské F3 totiž 20letý závodník totiž nastoupí ve dvou závodech série Formula Regional European Championship na Hungaroringu (5.-7.7.) a Red Bull Ringu (12.-14.7.), v nichž bude hájit barvy stáje Technorace.

Během závodů tohoto šampionátu poměří Beckhäuser síly mimo jiné také se zvučnými jmény. Působí zde totiž například syn Ralfa Schumachera David nebo také Enzo Fittipaldi, který je vnukem slavného Emersona a bratrem současného pilota DTM Pietra.

Toma můžeme v letošním roce vídat také v šampionátech FIA CEZ, ESET V4 Cup a rakouském Drexler Cupu, v rámci kterého se tento víkend představí ještě s dalším Čechem Matějem Kácovským na okruhu v Imole.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..