LOADING

Type to search

Craft-Bamboo opouští TCR International a směřuje do TCR Europe

admin 12 měsíci ago
Share

Tým Craft-Bamboo Racing oznámil, že přesune část svých závodních aktivit do Evropy, kde bude v letošním roce startovat v TCR Europe a nebude dále usilovat o vstup do WTCR.

Craft-Bamboo, v jehož čele stojí skvělý závodník a bývalý týmový parťák Jiřího Janáka Darryl O’Young, patří k “zakládájícím týmům” TCR. Jeho jezdci Pepe Oriola, Jordi Gené a James Nash dokázali pro týmové barvy vybojovat celou řadu vítězství a v neposlední řadě pak také každý druhé místo v absolutní klasifikaci.

Kvůli evropskému působení přesune tým část své základny z Blízkého východu do Velké Británie a na základě výsledků dosažených v roce 2018 se rozhodne o případném startu ve WTCR v roce 2019.

“S potěšením oznamujeme náš přestup do TCR Europe. Kalendář je doslova fantastický a my očekáváme, že zde bude hodně aut a velice silná konkurence. Pro nadcházející rok jsme se rozhodli plně soustředit na TCR Europe s tím, že bychom v průběhu roku chtěli startovat také v jiných TCR sériích tady v Evropě. O konkrétním jezdeckém obsazení pro naše vozy zatím stále jednáme, ale mohu slíbit, že to bude velice silná dvojka,” říká s úsměvem Darryl O’Young.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *