LOADING

Type to search

Další vyvedený víkend pro Parolin Racing CZ tým

Share

Tým Parolin Racing CZ absolvoval druhý podnik seriálu Czech Kart Open, který se uskutečnil 17.-19.5 ve Vysokém Mýtě. Stejně jako v minulých závodech se i zde vyplatila tvrdá práce mechaniků, kteří poskytli jezdcům perfektně připravenou techniku a ti se tak mohli opět umisťovat na předních příčkách ve všech působících kategoriích. Víkend se navíc nesl ve znamení dobré nálady a skvělého počasí.

Tentokrát zazářili především nejmladší jezdci týmu Michael Hlaváček a Oliver Paločko. Oliver se v superfinále umístil na krásném 6. místě a Michael obsadil dokonce skvělé 4. místo! Oba piloti si odnesli mnoho zkušeností z předchozích závodů a vyplatila se jim tvrdá práce a trénink s coachem Michaelem Vorbou.

Víkend se bohužel neobešel bez kolizí a Aneta Martínková si v závodu nešťastně pohmoždila ruku. Ovšem jedním z priorit členů týmu Parolin Racing CZ je nevzdávat se, proto Aneta i přes zranění v závodu pokračovala a dojela na úctyhodném 11. místě. V závodu předvedla několik krásných předjížděcích manévrů!

Problémy postihly také jezdce Tadeáše Martínka, který z důvodu vypadlé benzinové hadičky, po srážce se soupeřem, nebyl schopen dokončit jednu jízdu. Odstartoval tedy nakonec z poloviny startovního pole, ale ani přes to neztrácel naději a nakonec se zasloužil o výtečné 5. místo!

Tomáše Václavíka se při závodním víkendu ve Vysokém Mýtě bohužel držela smůla. Ovšem díky své vytrvalosti a skvěle fungujícímu podvozku se nakonec zasloužil o krásné 7. místo.

Celý tým Parolin Racing CZ se už nedočkavě připravuje na další závody seriálu Moravský pohár a Czech Kart Open. V následujících dnech proběhne tvrdá příprava v rámci testovacích dnů právě na tratích, na kterých se závody uskuteční.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..