LOADING

Type to search

Den otevřené dráhy

admin 9 měsíci ago
Share

Zakončete s námi sezónu na Masarykově okruhu. Tradiční Den otevřené dráhy vám i letos přinese celodenní jízdy veřejnosti aut a pestrou nabídku doprovodných aktivit. Vezměte celou rodinu, zabaví se tu každý!

Na co se můžete těšit:

Jízdy po dráze

Vyrazte se svým autem přímo na závodní trať! Vhodné jsou všechny typy vozů a nepotřebujete žádné speciální vybavení. Jízda trvá 25 minut a stojí 600 Kč.

Cena: 600 Kč / 25 minut

  • Upozorňujeme, že na dráze platí ZÁKAZ DRIFTOVÁNÍ.  Záměrně driftující vozy budou z dráhy vykázány a řidičům nebude dovolena účast na dalších jízdách.
  • Jízdy veřejnosti nelze dopředu zakoupit online, prodej probíhá na místě v den konání akce.

Spolujízda v závodním voze

Svezte se ve skutečném závodním autě, jako je například Porsche 911. V sedačce nadupaného vozu zajedete společně s profesionálním pilotem dvě kola Masarykova okruhu.

Cena: bude upřesněna

Motokáry a pitbike motorky

Po celý den je vám k dispozici malá dráha, na které si můžete zazávodit v silné motokáře o objemu 270 ccm nebo na zábavném pitbiku.

Cena: 180 Kč / 10 minut (motokáry), 200 Kč / 10 minut (pitbike)

F1 simulátor jízdy po Masarykově okruhu

Usedněte virtuálně za volant monopostu Formule 1 a vychutnejte si profil dráhy Masarykova okruhu na našem simulátoru.

Cena: zdarma

Simulátor převrácení a nárazu

Vyzkoušejte si, co se s vámi děje při dopravní nehodě. V simulátoru nárazu zažijete, jaké to je nabourat v 50 km/h, simulátor převrácení vás přesvědčí, že jít v autě „přes střechu“ není vůbec příjemný zážitek.

Cena: ZDARMA

Cestářské rodeo

Divácky oblíbená disciplína nabídne tradiční soutěž silničářů v ovládání posypových vozů. Soutěž naposledy prověří formu řidičů před ostrým provozem během zimy. Sypačem se můžete svézt i vy, silničáři pro veřejnost pořádají jízdy, při kterých si ověříte, jak náročná je manipulace mnohatunového kolosu.

Ukázka policejní a vojenské techniky

Prohlédněte si zblízka rychlé dálniční auto a policejní motorku, stejně jako vojenskou ambulanci nebo vojenské Iveco a Tatru 810.

BESIP

Kromě simulátoru nárazu a převrácení vozu se můžete těšit na trenažér jízdy v autě a na motocyklu včetně praktických testů pro autoškoly.

Cena: ZDARMA

Rallye Dakar

Výstava závodní a doprovodné techniky jezdců Tomáše Ouředníčka a Ivo Kaštana.
TZ AMD Brno

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *