LOADING

Type to search

DTM: Pro Audi bude v Jerezu testovat také Sirotkin

dusanczo 7 měsíci ago
Share

Do testů mladých talentů DTM v Jerezu zasáhne také Sergej Sirotkin. Bývalý pilot Formule 1 bude testovat pro zákaznickou stáj Audi WRT.

V Jerezu se od pondělí do do středy koná test mladých talentů DTM. Testování se kromě Audi a BMW účastní také Mercedes, který se letos s německým šampionátem rozloučil a test na španělském okruhu pro „stříbrné šípy“ představuje derniérové vystoupení v DTM.

U Audi došlo během testu ke změně v jezdecké sestavě. Na soupisku ingolstadtské automobilky byl totiž v pondělí večer připsán letošní pilot Formule 1 Sergej Sirotkin, který bude testovat pro zákaznickou stáj WRT. Rus tak v Andalusii doplní v barvách „čtyř spojených kruhů“ šestici Andreas Bakkerud, Fréderic Vervisch, Benoit Tréluyer, Mattia Drudi, Jonathan Aberdein a Sacha Fenestraz.

Sirotkin letos působil ve Formuli 1 jako pilot Williamsu, pro který dokázal vybojovat jeden mistrovský bod za desáté místo ve Velké ceně Itálie. Pro sezonu 2019 se ovšem stáj z Grove rozhodla angažovat do svých služeb šampiona Formule 2 George Russella s Robertem Kubicou a působení 23letého Moskevčana v královně motorsportu se tak po jedné sezoně uzavřelo.
Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *