LOADING

Type to search

GT Open se představí na Silverstone. Chybět nebude ani Šenkýř Motorsport

Share

Seriál populárních závodů International GT Open pokračuje tento víkend na legendárním okruhu Silverstone. Pro českého fanouška je velmi dobrou zprávou fakt, že po závodě na Red Bull Ringu nebude ani tady chybět tým Šenkýř Motorsport a posádka Richard Gonda – Beitske Visser, startující se statutem BMW Motorsport Junior Teamu.

Vedoucí příčka v průběžném pořadí patří posádce Emil Frey Racingu Giacomo Altoé-Albert Costa (70 bodů). Stejně bodů ale mají na svém kontě i Henrique Chaves s Martinem Kodrićem z týmu Teo Martín Motorsport, kterým patří druhá pozice. Daleko ovšem nejsou ani další reprezentanti této stáje FranRueda a Andrés Saravia (60 bodů) na třetím místě. Přesto, že dvojice Richard Gonda – Beitske Visser startovala pouze v jednom z pěti podniků, má na svém kontě 16 bodů a patří ji jedenácté místo.

Mezi stájemi patří čelní umístění Teo Martín Motorsportu (77 bodů) před druhým Emil Frey Racingem (72 bodů) a třetím SPS Automotive Performance (45 bodů). Ekipa Roberta Šenkýře figuruje na šesté příčce (8 bodů).

Fanoušek českého motorsportu tak bude moci opět této sérii fandit, a konkrétně pak brněnskému týmu Roberta Šenkýře, za kterého v závodě opět nastoupí osvědčená dvojice: Slovák Richard Gonda a Nizozemka Beitske Visser.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..