LOADING

Type to search

I.S.R. Racing je odhodlaný na Red Bull Ringu bojovat s nejlepšími

admin 8 měsíci ago
Share

Měsíc po posledním závodě se znovu rozezní závodní motory, I.S.R. Racing míří na Red Bull Ring ke třetímu podniku letošní sezóny ADAC GT Masters.

Český tým s Audi R8 LMS #33 a posádkou Filip Salaquarda (CZE) a Frank Stippler (GER) bude chtít navázat na výkony při domácím závodě v Mostě a opět patřit k nejlepším v jedné z nejzajímavějších evropských sérií GT vozů.

Se svými 4318 metry, 10 zatáčkami a kopcovitým charakterem je Red Bull Ring jedním z nejkratších okruhů letošního sezóny, zároveň však také jedním z nejatraktivnějších. Na konci cílové rovinky se musí celé pole poskládat do úzké pravé zatáčky Castrol Edge, po níž následuje stoupání ke slavné zatáčce Remus, která skýtá možnost k předjíždění a je oblíbeným místem fanoušků na tribunách. V prostředním sektoru jsou dlouhé zatáčky jako Rauch nebo Würth, které vyžadují hodně přesnosti. Na konci kola pak piloty čeká dvojice zatáček Rindt a Red Bull Mobile, které je přivedou na cílovou rovinku.

Oba závody je možné sledovat na oficiálních stránkách šampionátu www.adac-gt-masters.de a na www.sport1.de.

Igor Salaquarda (majitel I.S.R. Racingu)

„Red Bull Ring je nesmírně atraktivní okruh, svými stoupáními a klesáními představuje výzvu, která přináší krásné souboje. Musíte mít perfektně vyvážené auto. Je jiný, než okruhy, na nichž jsme dosud závodili, ale věříme si a doufáme, že všichni z víkendu vytěžíme maximum. Rozmary počasí mohou vše ještě zdramatizovat, ale takové je závodění a nepředvídatelné situace mohou překvapit.“

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *