LOADING

Type to search

IndyCar: Kimball letos nastoupí v pěti závodech

dusanczo 5 měsíci ago
Share

Pilota stáje Carlin Charlieho Kimballa uvidíme v letošním ročníku IndyCar Series celkem v pěti podnicích. Američan se představí v St. Petersburgu, Indy 500, Texasu, Poconu a také v Laguně Sece.

Stáj Carlin během minulého měsíce potvrdila, že také v sezoně 2019 budou v jejích službách pokračovat Max Chilton s Charliem Kimballem. Ale zatímco v loňském roce dvojice absolvovala kompletní sezonu, letos nastoupí do všech klání pouze Chiltona a amerického závodníka uvidíme na závodní dráze pouze ve vybraných podnicích.

Ve čtvrtek Kimball prostřednictvím sociálních sítí odhalil detaily svého letošního účinkování. Program vítěze závodu v Ohiu z roku 2013 bude zahrnovat celkem pětici závodů. Američan nastoupí do úvodního podniku sezony v St. Petersburgu, dále se zúčastní také legendárního závodu 500 mil Indianapolis, červnového klání na oválu v Texasu, srpnového podniku v Poconu a chybět nebude ani při finále sezony na okruhu Laguna Seca.

Jméno pilota, který nastoupí po boku Maxe Chiltona ve zbývajících závodech ročníku, zatím není známo. Majitel stáje Trevor Carlin ale doufá, že k potvrzení jezdce, jenž bude s Kimballem vůz číslo 23 sdílet, dojde během sedmi dnů. Jedním z kandidátů by mohl být RC Enerson, který tento týden testoval pro stáj v Laguně Sece a příští týden se v barvách Carlinu představí také během dvoudenního testu v Austinu.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *