LOADING

Type to search

Kodídka čeká další vystoupení na severní smyčce

Share

Milan Kodídek o víkendu absolvuje další závod letošní sezony VLN Series, když opět nastoupí po boku Marcuse Löhnerta a Krise Coolse.

Zhruba po měsíci se na Nordschleife uskuteční další podnik letošní sezony VLN Series. Ve startovní listině čtyřhodinového závodu nebude ani tentokrát chybět český jezdec Milan Kodídek, jenž opět nastoupí společně s Marcusem Löhnertem a Krisem Coolsem ve voze Porsche 911 GT3 Cup.

Milan by rád navázal na dobrý výsledek z posledního závodu, kde trojice obsadila 3. příčku ve třídě SP7. Na cestě za úspěchem se ale pravděpodobně bude muset vypořádat mimo jiné i s rozmary počasí.

„V sobotu má celý den pršet. Měl bych závod zahajovat, poté pojede Markus nebo Kris. Doufám, že opět dosáhneme slušného výsledku. V minulém závodě jsme skončili 17. a zároveň třetí ve třídě SP7. Startovní pole ale bude velmi konkurenceschopné,“ říká před startem šestého podniku sezony Kodídek.

V průběžném pořadí se český závodník nachází s 9,40 body na 284. příčce. Na čele se nacházejí Yannick Fübrich s Davidem Griessnerem, jenž rovněž kraluje mezi juniory. (38,85 bodů). Za nimi se dělí o třetí pozici Norbert Ficher, Oskar Sandberg a Daniel Zils (37,82 bodů), kteří zároveň sdílejí vedení v produkčním hodnocení.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..