LOADING

Type to search

Marciello: Být továrním jezdcem Mercedesu je velký moment

milan 5 měsíci ago
Share

Italský jezdec Raffaele Marciello podepsal s týmem Mercedes-AMG smlouvu jako tovární jezdec a zařadil se tak po boku Maximiliana Buhka, Maro Engela a Bernda Schneidera. Pro třiadvacetiletého jezdce je to podle jeho slov největší moment jeho kariéry.

„Je opravdu skvělé být v Mercedesu. Je to velký tým a pro mne je to tak velký moment. Toto partnerství mi umožňuje se ještě více soustředit na moji kariéru a tlačit ještě více, protože musím Mercedesu přinést výsledky. Musím se tak soustředit ještě mnohem více,“ řekl Marciello.

Marciello pojede v týmu AKKA šampionát Blancpain GT Series, a to pět podniků ve vytrvalostním cupu a tři sprint závody. Ve vytrvalostních závodech se Raffaele bude střídat ve voze s Vautierem a Juncadellou. Ve Sprint Cupu pak s Meadowsem.

„Velký rozdíl toto angažmá pro mne pro nadcházející sezónu není. Tým AKKA byl továrnou podporovaný už loni, a tak jsme s lidmi z Mercedesu hodně spolupracovali. V porovnání s loňským rokem to nebude jiné. Důležité bude soustředit se na kvalifikace, protože někdy je na roštu až pětapadesát aut a výsledek z kvalifikace je klíčový. V tom se cítím ale být silný,“ dodal Marciello.

1 Comments

  1. Josefus 23.5.2018

    Marketinkoví experti Mercedes dobře vědí, který seriál má budoucnost a který již nikoliv…………………………………..
    Marketinkoví experti Mercedesu zároveň dobře vědí, ve kterém seriálu se mají angažovat a ve kterém již nikoliv……………………………….

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *