LOADING

Type to search

Motokárový slalom skončil pro Slovensko v osmifinále

Share

Slovenská dvojice Barbora Bauerová a Michal Vilim dotáhli na FIA Motorsport Games své snažení v motokárovém slalomu do osmifinále.

Kromě Maťa Homoly v cestovních vozech, Jánose Onódiho v driftingu a Dávida Nemčeka v Digital Cupu měli naši východní sousedé ze Slovenska své zastoupení také v motokárovém slalomu. V této disciplíně reprezentovali naše bratry Barbora Bauerová společně s Michalem Vilimem.

S dvojicí kvalifikačních jízd se tandem zvládl vypořádat úspěšně. Umístil se totiž na 15. místě, což byl výsledek, který představoval postupku mezi nejlepších šestnáct do osmifinálových klání.

Již před začátkem prvního kola vyřazovacích bojů ale bylo jasné, že pro Slováky půjde o tvrdý oříšek. V cestě jim totiž stálo německé duo ve složení Janina Burkard a Florian Vietze, která se kvalifikovala na druhé příčce a roli favorita dokázala skutečně potvrdit, což pro Bauerovou s Vilimem znamenalo konec.

Zlatou medaili si odnesli nizozemští reprezentanti Bastiaan Alexan s Ninou Pothof, kteří ve finálové bitvě zdolali Manon Degotte a Antoineho Morleta z Belgie. Bronz si po pokoření portugalské dvojice Matilde Fidalgo-Martim Fidalgo připsalo ruské želízko v ohni představované posádkou Olesja Vaščuk-Vladislav Bušuev.

kompletní výsledky

titulní fotografie: SRO/Jules Benichou-21creation

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..