LOADING

Type to search

Na Zandvoortu pojede i Michael Verhagen

dusanczo 8 měsíci ago
Share

Dalším domácím závodníkem, který se během podniku WTCR na Zandvoortu představí na divokou kartu, bude Michael Verhagen.

Člen nizozemské královské rodiny Bernhard Van Oranje nebude jediným domácím závodníkem, který se představí během čtvrtého podniku letošní sezony WTCR na Zandvoortu. Stáj Bas Koeten Racing totiž nasadí také druhý vůz Audi RS 3 LMS TCR, za jehož volant se posadí třicetiletý Michael Verhagen.

„Závodil jsem v různých šampionátech cestovních vozů. Jak ve sprintech, tak ve vytrvalostních. V TCR Benelux jsem absolvoval dva závody společně s Tomem Coronelem a zúčastnil jsem se rovněž dvou závodů v německém šampionátu TCR společně s Bas Koeten Racing Audi RS 3, ve stejném týmu s Jaapem Van Lagenem a Rikem Breukersem. Jelikož je Zandvoort mojí domácí tratí, věřím, že rychle najdeme rychlost. Konkurence bude tvrdá. WTCR je nejvyšším šampionátem v mé kariéře, takže napětí stoupá,“ řekl Michael Verhagen.

Šéf týmu Bas Koeten se k nasazení Verhagena vyjádřil takto: „Nasazení našich dvou vozů Audi RS 3 LMS TCR v závodě WTCR na Zandvoortu bude pro nás zážitek. Dva Holanďani v našich jasně oranžových vozech budou příjemným přírůstkem do silného pole WTCR. Jsem si jist, že 100 000 fanoušků, které očekáváme, podpoří naše oranžové vozy.“

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *