LOADING

Type to search

Ogier pokukuje po odchodu z WRC po Le Mans

milan 1 rokem ago
Share

Pětinásobný mistr světa v rallye Sébastien Ogier prozradil, že až odejde ze šampionátu WRC, má na svém seznamu motoristických událostí závod 24h Le Mans.

Sébastien Ogier má na svém kontě již dva starty v Porsche Supercupu a zkušenosti s vozy GT Audi R8 LMS a Ferrari F430 Scuderia. V letošním roce také testoval speciál formule 1 týmu Red Bull Racing.

„Až odejdu z WRC, budu chtít zkusit něco jiného. Jednoho dne chci startovat v Le Mans, ale existuje více možností,“ řekl Ogier pro Autosport.com.

O odchodu z WRC se spekulovalo již letos, ale francouzský jezdec nakonec prodloužil o další rok v týmu M-Sport a uvidíme ho na startu sezóny v Monte Carlu. „Ve třiatřiceti letech je příliš brzy myslet na důchod. Asi bych se doma nudil. Nová výzva přijde ale až po odchodu z WRC, protože chci svůj volný čas trávit s rodinou,“ dodal jezdec M-Sportu, který hájí barvy Fordu.

Sébastien Ogier si v nové smlouvě s M-Sportem pro rok 2018 vydobyl méně marketingových akcí, právě proto, aby měl více času na rodinu.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *