LOADING

Type to search

Paffett potvrdil jednání s HWA o sedačce ve Formuli E

dusanczo 8 měsíci ago
Share

Gary Paffett přiznal, že vede s HWA jednání ohledně místa pro pátou sezonu Formule E.

V poslední době se hovoří o tom, že by se další kroky Garyho Paffetta mohly po odchodu z DTM ubírat směrem k Formuli E. Poslední zprávy spojovaly Brita s monackou stájí Venturi, za kterou již nastoupil v rámci lednových nováčkovských testů v Marrakeši, ale také s nově příchozím týmem HWA.

A právě s německou stájí Paffett skutečně jedná. Šampion DTM z roku 2005 to potvrdil pro server Motorsport.com. „Samozřejmě, že hovořím s Mercedesem a HWA o možnosti závodění ve Formuli E. Mohlo by to být vzrušující dělat něco jiného, kdybych skutečně dělal toto. Zatím není nic konkrétního, ale i přesto, že je odchod Mercedesu ze série zklamáním, je vzrušující, že budu dělat něco jiného,“ uvedl Paffett.

Kromě 38letého Brita přiznal jednání s HWA také jeho krajan Paul Di Resta. Na seznamu kandidátů jsou údajně rovněž další piloti Mercedesu v DTM Lucas Auer, Daniel Juncadella a Edoardo Mortara, který je ale současně Paffettovým soupeřem o druhé místo u Venturi. V souvislosti s místem u nového týmu se hovoří také o Maru Engelovi, který u Venturi s největší pravděpodobností již nebude pokračovat.

 

 

 

2 Comments

  1. Karel Lacina 1.8.2018

    opět ta Formule E……, když už se jmenujete ceskeokruhy.cz nebylo by radši vhodnější se také už konečně zmínit o tom, že nám v italské F4 roste zase po nějaké době velký talent o čemž se zde neobjevila ještě ani řádka což je docela škoda a trochu i ostuda, a někteří třeba o tomto jezdci ani neví. Děkuji

    Odpovědět
  2. A. Novák 2.8.2018

    Souhlasím, že formule E je tu zbytečně moc, ale uznávám, že jako její odpůrce nejsem úplně objektivní. Tím velkým talentem myslíte Ptáčka? Nepočíná si rozhodně špatně, ale se superlativy bych zatím šetřil. Takových „velkých talentů“ už tu bylo – a kromě Engeho (který si kariéru zpackal hulením trávy) všechny docela rychle vyhasly. Uvidíme příští rok…

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *