LOADING

Type to search

Pavel Kubas předal vedení teamu Appstores Motorsport svému synovi

ondra 3 roky ago
Share

Appstores motorsport, vydává tuto tiskovou zprávu. Dosavadní šéf teamu Appstores motorsport Pavel Kubas, otec pilota Jakuba Kubase, se po dlouhém rozhodování rozhodl, že již dál nepovede team a že vedení teamu předá svému synovi Jakubu Kubasovi.

Vlastní slova Pavla Kubase :

„Team Appstores motorsport za dobu své dlouholeté historie dospěl v profesionální, konkurenceschopný a snad i v jeden z nejlépe organizovaných teamu působících v naší oblasti FIA CentralEuropezone a Eset cup. Prošel si všemi možnými krizemi, úspěchy i neúspěchy až do dnešní podoby. Jsem hrdý na to, kam jsme to společně dotáhli a nejvíc na svého syna

Jakuba, který dospěl v jednoho z nejtalentovanějších pilotů reprezentujících Českou republiku.

Své rozhodnutí jsem učinil po dlouhé úvaze, protože vést a rozvíjet takový team není jen otázka usednutí do závodního speciálu a samotné závodění, je to spousta managerské práce.

Tuto práci já již nejsem vzhledem k pracovní náročnosti a zdravotnímu stavu, dále zvládat. Ovšem věřím, že syn Jakub ano. Není a nebude na to sám. Má za sebou fantastický team, vedený Karlem Neffem a Marcelem Holanem nebo Vojtěchem Horčicou, celé marketingové oddělení vedené Janou Komárkovou a řadu profesionálů z řad mechaniků. Věřím, že i náš současný externí spolupracovník Michael Vorba, bude přispívat stále více k jeho rozvoji.

Vždy jsem miloval motorsport a závodní kariéru svého syna. Dále se samozřejmě budu účastnit všeho dění, ovšem v jiné roli. Časem se snad dočkám vnoučat a snad se budu podílet i na jejich budoucí kariéře závodních jezdců.

Děkuji všem za dosavadní podporu a spolupráci. Pokud nebyla vždy nejsnadnější, pak se omlouvám.

Jediný sport je motorsport, vše ostatní je tělocvik.

Pavel Kubas“

Své k tomu řekl i Jakub Kubas: „Strašně moc si vážím všeho co pro mě moje rodina za celý život a kariéru udělala. Všechno čeho jsem dosáhl jsem dosáhl díky nim. Za to, že jsem za svoji kariéru mohl jezdit ve všech těch krásných závodních vozech vděčím taky jim a hlavně tátovi za jeho obětavost a absolutní oddanost tomuto sportu.“

„V dnešní době máme dvě krásná a rychlá auta BMW Z4 GT3 a úžasný tým lidí kolem sebe v čele s Karlem Neffem, Marcelem Holanem, Michaelem Vorbou a dalšími lidmi, kteří vědí co dělají. Je mi ctí, že můžu převzít ve vedení takový tým a doufám, že se nám bude do budoucna dařit aspoň tak dobře jako doteď.“

„Takže DĚKUJI MOC za projevenou důvěru, budu dělat maximum proto, aby se týmu vedlo dobře nejen na trati, ale i mimo ni.“

13509793_10201980653436040_473533713_o 13515244_10201980656876126_102445293_n 13521068_10201980654116057_706427010_n

Tags:

3 Comments

 1. Lukáš Valerián 20.3.2017

  Jak se Pán Kubas mladší postaví k dluhům vůči bývalým zaměstnancům,které nadělal pan Pavel Kubas kterým již bude rok a stále nic neřeší?

  Odpovědět
 2. rony 10.1.2018

  Blbouni dluží miliony !!!!

  Odpovědět
 3. petr 10.7.2018

  Pavel Kubas je darebák a podvodník!!
  Různým způsobem připravil lidi o statisíce až miliony korun – jsem jeden z nich. Hraje si na duševně nemocného, aby se vyhnul závazkům a odpovědnosti!!
  Ale boží mlýny ho jistě jednou semelou …

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *