LOADING

Type to search

Pilotem na zkoušku nebo závodníkem na celou sezonu s EFFECTIVE Racing!

Share

EFFECTIVE Racing, absolutní vítěz série závodů Carbonia Cup 2016 a šampion v kategorii D4 formulových vozů, přichází s dobrou zprávou pro motorsportové nadšence hledající možnost závodit s prověřenou, spolehlivou formulí, slibující velký zážitek.

Jezdec a majitel stáje Vladimír Netušil s novou stájovou formulí v příští sezoně poměří síly s profesionály. Nově uvolněné místo ve stávajícím monopostu Renault 2.0 je tak k dispozici všem případným zájemcům (bližší informace se dozvíte na webu, facebooku a především e-mailu bella@effectiveracing.cz).

“Vše záleží na individuální domluvě, několik zájemců se již ozvalo, ale jsme stále v jednání. Ve hře je možnost pronájmu na celou sezonu nebo jednotlivé závody, s tím, že pro dlouhodobější spolupráci budeme preferovat zájemce o první možnost. Nový pilot má teoreticky velkou šanci zažít neuvěřitelný rok, stejně jako já letos, startovní čára i formule jsou stejné, co bude dál záleží pouze na notné dávce štěstí a jeho schopnostech,” sdělil Vladimír Netušil k volnému místu ve formuli Renault 2.0, kterou ne nadarmo přezdívá italská kráska – Bella.

Pro představu o Carbonia Cupu, formuli a stáji celkově doporučujeme navštívit webové stránky, facebook, případně instagramový profil. EFFECTIVE Racing nabízí široké veřejnosti a fanouškům motorsportu také testovací jízdy formou jednorázového zážitku – pilotem formule na zkoušku. Hlavní výhoda spočívá v tom, že pouze přijedete, projdete profesionální instruktáží a jezdíte, o vše ostatní je ze strany týmu postaráno. Tento zážitek můžete také komukoliv darovat jako velmi originální dárek, formou dárkového poukazu vytvořeného na míru dle vašich požadavků.

04

Stejně jako u závodění v Carbonia Cupu, ani zde nepotřebujete závodní licenci. Jednorázové testování začíná na částce 12 800 Kč za 30 minut jízdy na mosteckém autodromu. Tato cena obsahuje – pronájem formule, zánovní pneu, benzín, pronájem trati, zapůjčení kombinézy, rukavic, helmy, zázemí týmu, služby mechanika, služby inženýra, profesionální instruktáž před jízdou, vyhodnocení jízdy koučem, záznam jízdy na onboard GoPro 4K kameře, foto na památku, možnost návštěvy v boxech při vybraném závodě v sezoně 2017.

V rámci představ se meze nekladou a v EFFECTIVE Racing jsou vám schopni individuálně zařídit a nacenit prakticky cokoliv, jakékoliv rozšíření základního balíčku např. pohodlné zázemí v boxech s hosteskami a cateringem, profesionálního fotografa, celodenní jízdy pro firmy i jednotlivce, teambulidingové akce… www.effectiveracing.cz

01

Foto: Zuzana Havlínová / www.fotohavlin.cz

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..