LOADING

Type to search

Tags:

Předsezonní testy WTCR přivítá na konci března Barcelona

dusanczo 3 měsíci ago
Share

Předsezonní testy WTCR bude stejně jako v loňském roce hostit okruh v Barceloně, kde se bude testovat 28.-29. března.

WTCR již zná místo a datum konání letošních předsezonních testů. Stejně jako v loňském roce se přípravy jezdců a týmů před novou sezonou uskuteční na okruhu v Barceloně. Ve Španělsku se šampionát představí ve čtvrtek 28. a v pátek 29. března, tedy pouze týden před úvodním klání letošní sezony v marockém Marrakeši.

„Circuit de Barcelona-Catalunya je pro dva dny oficiálních testů jasnou volbou. Je to etablované dějiště testů. Nabízí skvělé vybavení, dobré variace zatáček a je ideálně umístěná na cestě, po které naše týmy vyrazí přes moře do Maroka a dále na první podnik nové sezony do Marrakeše,“ uvedl promotér WTCR Francois Ribeiro.

Oficiálního předsezonního testování se ale s největší pravděpodobností nezúčastní kompletní startovní pole. Den po skončení testů totiž bude druhým podnikem pokračovat letošní sezona Intercontinental GT Challenge, když se na okruhu Laguna Seca uskuteční kalifornská „osmihodinovka“. Tohoto klání by se měli zúčastnit mimo jiné Augusto Farfus, Nicky Catsburg a Frédéric Vervisch, kteří tak v Barceloně nejspíše nebudou k dispozici.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *