LOADING

Type to search

Tags:

Romeo Ferraris pojede WTCR s vozy Alfa Romeo

admin 12 měsíci ago
Share

Po Hondě, Audi, Volkswagenu a Hyundai zde máme pátou automobilku pro nadcházející sezónu šampionátu FIA WTCR. Tou bude italská značka Alfa Romeo, jejiž Giuliettu si vybral tým Romeo Ferraris jako své závodní náčiní pro sezónu 2018.

S Alfou startovali v loňském roce Dušan Borkovič a Davit Kajaia. Oba svými výkony jasně ukázaly, že toto auto by mělo v konkurenci ostatních značek bez problémů obstát a že jezdci týmu Romeo Ferraris nebudou ve své úvodní sezóně na světové scéně jen tak “do počtu”.

Manažerka týmu (a skvělá italská závodnice) Michaela Cerruti říká: “Pro náš tým představuje vstup do WTCR velký krok a velkou výzvu, na kterou se všichni moc těšíme. Máme bohaté zkušenosti z předchozích dvou sezón v TCR International a tak věříme, že můžeme uspět. Vozy kategorie TCR mají velký potenciál a jejich možnost využití je skutečně nekonečná. O jezdeckém obsazení našich dvou aut stále intenzivně jednáme, ale věřím, že konkrétní jména oznámíme již brzy.”

Tags:

1 Comments

  1. Josefus 11.2.2018

    Další hvězdná automobilka s hvězdnou sportovní tradicí na startu. Další argument, že tato série má zářnou budoucnost, kdepak nějaké DDT.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *