LOADING

Type to search

Salaquarda se Stipplerem v první dvacítce průběžného pořadí

Share

Posádka stáje ISR Filip Salaquarda-Frank Stippler se po druhém závodě ADAC GT Masters na Zandvoortu posunula na 20. místo průběžného pořadí.

Stáj ISR zažila během podniku ADAC GT Masters na Zandvoortu úspěšný víkend. Posádce Filip Salaquarda-Frank Stippler se totiž podařilo v obou nizozemských kláních bodovat, když v sobotu obsadila 9. příčku a na tu o den později navázala 11. místem.

Díky těmto výkonům se česko-německému tandemu podařilo proniknout do nejlepší dvacítky průběžného pořadí, kterou po čtvrtém podniku uzavírá. Na svém kontě má dvojice 21 bodů.

Na čele šampionátu i nadále zůstává dvojice Kelvin Van Der Linde-Patric Niederhauser (108 bodů). Druhá pozice patří posádce Markus Pommer-Marvin Kirchhöfer (90 bodů) a třetí příčku mají ve svém držení Christopher Mies s Maxem Hoferem (76 bodů), přičemž druhý jmenovaný zároveň vévodí juniorskému šampionátu. V hodnocení Trophy patří vedoucí pozice Svenu Barthovi.

V týmovém hodnocení zůstává česká stáj i nadále na 15. pozici, kde figuruje s 33 body. Vede HCB-Rutronik Racing (117 bodů). Druhá příčka patří týmu Monoplast by Land-Motorsport (115 bodů) a třetí pozici okupuje Orange1 by GRT Grasser (112 bodů).

kompletní průběžné pořadí

Tags:

You Might also Like

1 Comment

  1. Josefus 12.8.2019

    Patrně je to nedostatek financí, který nedovolí týmy ISR „udělat“ výsledek. Salaquardova 26. pozice v průběžném pořadí šampionátů ADAC Masters neodpovídá jeho kvalitám.
    Vzhledem k tomu, že Salaquarda v minulosti dosáhl už lepších výsledků a to v prestižnějších soutěžích než je ADAC GT, nevidím jinou příčinu jeho tápání než v nedostatku financí.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..