LOADING

Type to search

Sandro Zeller vyhrál úvodní závod na Red Bull Ringu

admin 1 rokem ago
Share

Prvním závodem pátečního odpoledne na rakouském Red Bull Ringu byla L21 REMUS Formula. Na velmi rychlé trati se sešla více než dvacítka závodníků a konkurence byla opravdu veliká.

Sandro Zeller si ve Formuli 3 vyjel v dopolední kvalifikaci pole-position, a přestože na startu nepatrně zaváhal, vedoucí příčku si před Kurtem Boehlenem z týmu Franze Woesse udržel. Žlutočervená formule Dallara 306 týmu Jo Zeller Racing tak zásluhou švýcarského jezdce vévodila celému startovnímu poli a spokojený Zeller si dojel pro první letošní vítězství v L21 REMUS Formula. Na druhé místo se nakonec propracoval Philipp Regensperger, který týmového kolegu Boehlena odsunul na bronzovou příčku. Smůlu měl po maďarském víkendu lídr průběžného pořadí Paolo Brajnik, jehož trápila technika a v závodě vydržel jen pár kol.

Ve třídě Formula 3 Trophy zvítězil Bartolomej Mirecki z týmu BM Racing, za ním se umístila česká dvojice Antonín Sus a Petr Samek (SAPE Motorsport)

S formulí 4 debutoval nadějný Petr Semerád (Křenek Motorsport), jenž ujel všem soupeřům a ve velké premiéře si pohodlně dojel pro vítězství před Filipem Turkem (Chabr Motorsport) a Michaelem Santosem. Maďarský závodník János Magyar pak ovládl třídu Formula Masters.

Formula 3
1. Sandro Zeller – Jo Zeller Racing
2. Philipp Regensperger – Franz Woess Racing
3. Kurt Boehlen – Franz Woess Racing

Formula 3 Trophy
1. Bartolomej Mirecki – BM Racing
2. Antonín Sus
3. Petr Samek – SAPE Motorsport

Formula 4
1. Petr Semerád – Křenek Motorsport
2. Filip Turek – Chabr Motorposrt
3. Michael Santos

Formula 4 Trophy
1. Filip Turek – Chabr Motorposrt
2. Michael Santos
3. Patrick Braun

Formula Masters
1. János Magyar – Magyar Racing Team

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *