LOADING

Type to search

Španělská tour týmu RTR Projects na výbornou!

Share

Tak jako v loňském roce si i letos naplánoval brněnský tým první testy nové sezony ve slunném Španělsku. V průběhu čtyř dnů navštívil RTR Projects okruhy ve Valencii, Castellolí a Barceloně.

Na tři okruhy na jihu Evropy nasadil tým RTR Projects dva vozy, jeden otevřený speciál X-BOW a ten druhý ve specifikaci GT4. Nově zrepasované vozy po sezoně 2018 fungovaly na výbornou a k maximální spokojenosti přispíval také svojí účastí Erik Janiš, jakož to jezdecký kouč. A jeho práce byla na všech zúčastněných jezdcích znát.

Vedle Erika se do speciálů KTM posadili také Tomáš Miniberger, Karel Bednář, Sergej Pavlovec, Jan Krabec a Michal Vítek. Všichni dohromady najezdili 1.600 kilometrů bez jediného problému, a to ať už jezdeckého nebo technického. Potěšující zprávou pro brněnský tým byl fakt, že v průběhu testů patřil speciál KTM X-BOW GT4 k nejrychlejším ve své kategorii a v technických pasážích sekundoval o třídu silnějším vozům specifikace GT3.

Slova majitele týmu Tomáše Minibergera: “Myslím, že to byl skvělý start sezóny. Potřebovali jsme vyzkoušet jak techniku, která prodělala určité změny, tak “nastartovat tým” do závodního režimu. A s obojím jsem velmi spokojený. Na otevřeném autě jsme lehce změnili set-up a jezdecky je vysloveně radost s ním jezdit. Jsem rád, že jsme se na trati potkávali i s ostatními vozy kategorie GT4 a GT3 a získali představu, jak naše auta fungují. Myslím, že úsměvy jezdců na fotkách mluví za vše. Osobně jsem velmi rád, že s námi v Barceloně testoval i Michal Vítek. Ukázal, že nic neztratil ze své rychlosti a GT4 mu vyloženě sedla. Byl bych velmi potěšen, kdyby nezůstalo jen u testu a třeba vyzkoušel nějaký závod VLN v našem X-BOW GT4.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..