LOADING

Type to search

Tarquini a Nagy si odvážejí ze Slovenska penalizace

dusanczo 8 měsíci ago
Share

Sportovní komisaři potrestali po skončení třetího slovenského závodu Gabriele Tarquiniho a Norberta Nagye. Vedoucí muž šampionátu i maďarský závodník vyfasovali trest pěti míst na startu dalšího závodu.

Po skončení závěrečného závodu WTCR na Slovakia Ringu se sportovní komisaři rozhodli udělit penalizace vedoucímu muži šampionátu Gabriele Tarquinimu a také Norbertu Nagyovi. Oba závodníci vyfasovali trest pro start prvního závodu ndcházejícího podniku.

56letý Ital byl označen za viníka hromadné kolize, která se odehrála ve třetí zatáčce prvního kola. Oběťmi tohoto incidentu se kromě samotného Tarquiniho stali také Benjamin Lessennes, John Filippi a Esteban Guerrieri. Na startovním roštu dalšího závodu tak lídr šampionátu ztratí pět pozic.

Stejným trest jako Gabriele Tarquiniho čeká také na Norbrta Nagye. Maďarský závodník se rovněž provinil v úvodním kole závodu, když způsobil kolizi s Jeanem-Karlem Vernayem. Také v tomto případě se do cíle ani jeden z účastníků incidentů nepodíval, když oba odstoupili na jeho následky.

Další podnik letošní sezony WTCR se uskuteční až za dva měsíce v Číně na okruhu Nigbo. Do Asie šampionát zavítá během posledního zářijového víkendu.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *