LOADING

Type to search

Tým FULLINRACE ACADEMY na brněnské trati naposledy zabojuje v sezóně 2019

Share

Česká stáj Petra Fulína se netradičně už v první polovině září rozjede ke svému poslednímu vystoupení v sezóně. Na Masarykově okruhu bude mít na programu tradiční trojici závodů, tedy dva sprinty TCR Eastern Europe a hodinový vytrvalostní závod ESET Endurance.

Po hektickém Slovakiaringu rutinní harmonogram svádí ke klidu, opak je ale pravdou. „V Brně jsme neměli šanci testovat, a tak nás už od čtvrtečního testování čeká spousta práce,“ varuje Petr Fulín. Ten se ve své třídě v hodnocení ESET Endurance stále může spolu s Carolem Wittkem stát šampionem, myšlenky však má úplně jinde: „Naší ambicí je popasovat se s posledním víkendem co nejlépe, byl bych rád, kdyby kluci ve sprintech znovu ukázali dobrou rychlost a útočili na pěkné body.“

S čtyřiceti body v sázce je stále o co bojovat a kromě Wittkeho si bude chtít polepšit také Petr Čížek. Pro oba jezdce je to také poslední příležitost zamíchat tabulkou, neboť na Monzu se v polovině října tým nechystá. „S tímto víkendem nepočítáme, takže teď je to pro nás vlastně poslední závodní víkend roku. V říjnu nás ještě „doma“ na Mostě čeká rozloučení se sezónou, ale to už proběhne pouze v rámci našeho týmu a partnerů,“ uzavírá Petr Fulín.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..