LOADING

Type to search

Tým GT2 Motorsport míří v plné sestavě na Red Bull Ring

Share

Druhým podnikem pokračuje na rakouském okruhu Red Bull Ring zóna střední Evropy v závodech automobilů na okruzích a oblíbený ESET V4 Cup Series včetně TCR Eastern Europe. Barvy týmu GT2 Motorsport budou hájit Libor Milota a Jáchym Galáš.

Premiéru za volantem Mercedesu AMG GT3 si v polovině dubna odbyl Libor Milota. Najeté testovací kilometry se nakonec nepodařilo proměnit v to, co celý tým doufal. Nakonec přišla v sobotní vytrvalosti technická závada v podobě prasklého kotouče a definitivní odstoupení. „Na Red Bull Ring se těšíme a myslím, že jsme všichni udělali maximum pro co možná nejlepší výsledek. S dobrým pocitem se opět vydáme pro vysvědčení za naši práci a jak to dopadne budeme vědět již tento víkend. Všem, co nás sledují a fandí děkujeme za důvěru! My se nedáme,“ uvedl optimisticky Libor Milota, který mezi závody v Maďarsku a Rakousku opět pilně testoval.

Technické problémy se při úvodním podniku ESET V4 Cupu nevyhnuly ani Jáchymu Galášovi. Ten musel odstoupit již po kvalifikaci s poruchou převodovky. Jáchym se na Hungaroring vrátil o čtrnáct dnů později, kdy v rámci FIA WTRC odstartoval sezonu TCR Eastern Europe. V silném poli čtyř desítek aut se v první jízdě probojoval až na místo 21 a v rámci ESET TCR dojel na parádním třetím místě. Bohužel ve druhém závodě kolidoval a předčasně skončil. Tým GT2 Motorsport ale hlásí, že vůz je opravený a Jáchym Galáš na Red Bull Ringu nebude chybět. „Popularita TCR roste nejen ve světe, ale i v rámci našeho seriálu. Podle aktuální startovní listiny nás bude v Rakousku třináct a přibyli nová silná jména. Obhájit výsledek z prvního maďarského závodu bude těžké, ale udělám pro to maximum,“ uvedl před odjezdem do Rakouska Jáchym Galáš.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..