LOADING

Type to search

Tým Šenkýř Motorsport čeká letošní první velké měření sil s evropskou špičkou

Share

Již tento týden čeká na jezdce týmu Šenkýř Motorsport letošní ostrá premiéra, při které BeitskeViesser a Richard Gonda změří na voze BMW M6 GT3 své síly s evropskou špičkou v seriálu International GT Open.

Ten v nadcházejících dnech zavítá ke čtvrtému podniku do Rakouska na Red Bull Ring. Trať, jenž si za posledních pár let našla své pevné místo v kalendáři Grand Prix F1, se těší velké oblibě nejen mezi motoristickými fanoušky, ale také mezi samotnými jezdci.

„Red Bull Ring je skvělá a rychlá trať. Tento okruh má skvělé zázemí, navíc je posazen do krásné krajiny. Velice se tam těším, bude to vzrušující víkend,“ říká talentovaná holandská pilotka BeitskeVisser.

Šéf týmu, Robert Šenkýř k tomu dodal: „Do GT Open se vracíme po malé přestávce tří závodů. Red Bull Ring by nám měl seďet, tak věřím, že se budeme moci měřit s těmi nejrychlejšími a že potvrdíme oprávněnost důvěry, kterou do nás továrna BMW vložila.“

Víkend na Red Bull Ringu odstartují v pátek tři volné tréninky. Ten první začíná již v 11:00 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím livetimingu a streamu, který naleznete na http://www.gtopen.net nebo na Youtube kanálu GT Open.

Harmonogram víkendu na Red Bull Ringu:

Pátek 12.7.
11:00 – Free practice 1
16:10 – Free practice 2
18:15 – Free practice 3 – bronze drivers

Sobota 13.7.
11:30 – 1. kvalifikace
16:50 – 1. závod

Neděle 14.7.
08:50 – 2. kvalifikace
14:50 – 2. závod

1 Comment

  1. Radek 10.7.2019

    Na 100% se budu kukat. Děkuji.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..