LOADING

Type to search

Tags:

V Epilogu se přetahuje o vedení Ram Racing se Scuderií Praha

Share

Dvanáctihodinový Epilog, jenž se dostal do své druhé poloviny, ukazuje skvělou bitvu o vedení v podání týmů Ram Racing a Scuderia Praha. Po šesti hodinách je ve vedení britská skvadra.

Posádka Onslow-Cole/Jäger/White stihla ujet během první poloviny závodu, kdy jsme byli svědky pouze jedné fáze „Kódu 60“, celkem 162 kol. Jejich největší soupeři, český tým Scuderia Praha ztrácel sice jedno celé kolo, nicméně vězte že postavení na prvních dvou pozicích, se „každou chvíli“ mění.

O další kolo zpátky se nacházel německý tým SPS automotive-performance. Tým Šenkýř Motorsport s posádkou Erdélyi-Šenkýř-Palttala-Marioneck-Överhaus okupuje sedmé místo. Týmu RPD Racing v tuto chvíli patří třetí místo ve třídě SP2, Duck Racing pak bezpečně vede ve třídě A5. Stejná třída, avšak páté místo, taková je prozatím vizitka týmu BP Autosport-HTRT. Tým RTR Projects skvěle zvládá stíhací jízdu po startu z boxové uličky. Čtveřici Miniberger-Kodídek-Paulavets-Heiník patří třetí příčka ve třídě SP3. Křenek Motorsport pak drží druhé místo v třídě A2.

Výsledky po šesti hodinách

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..