LOADING

Type to search

Share

Druhý sprintový závod divizí D5 a D4 na Masarykově okruhu si podmanil Aleš Jirásek. Na druhém místě skončil Petr Lisa a na celkovém třetí pozici projel cílem Mateusz Lisowski, který se mohl radovat z triumfu ve třídě GT3 -. GTC patřilo opět Bronislavu Formánkovi, GT E1+3500 Petru Kačírkovi a GT3 Gregoru Zsigovi.

Během sobotního sprintu sice měly v Brně navrch vozy třídy GT3-, když zvítězil Marcin Jedlinski před druhým Richardem Chladem Jr. V neděli se již ale do popředí dostala kategorie D5 a po startu z pole position si dojel v rámci FIA CEZ pro vítězství Aleš Jirásek. Za pilotem Pragy projel pod šachovnicovou vlajkou druhý Petr Lisa.

Ve třídě GT3 se opět radoval z vítězství vůz se startovním číslem 777 stáje Olimp Racing. V tomto případě ovšem za jeho volantem neseděl Marcin Jedlinski, ale Mateusz Lisowski, který zároveň vybojoval bronz v absolutním pořadí. Druhou příčku v GT3- zopakoval Richard Chlad Jr. a v porovnání se sobotou se neměnil ani držitel posledního pódiového umístění, které znovu bral Libor Milota.

Stejní jako o den dříve byli stejní také vítězové zbylých hodnocení. V GT E1+3500 totiž zvítězil Petr Kačírek před druhým Kalmanem Bodisem, v GT3 jako jediný účastník opět kraloval Gregor Zsigo a v GTC se znovu radoval Bronislav Formánek následovaný druhým Liborem Dvořáčkem a třetím Boleslavem Waszkem.