LOADING

Type to search

V předsezónních testech evropské F3 byl nejrychlejší Mick Schumacher

janczo 10 měsíci ago
Share

1. den

Společně se závěrečnými předsezónními testy F2 probíhaly také první předsezónní testy evropské F3 na maďarském Hungaroringu, v jejichž úvodní den byl nejrychlejší syn sedminásobného mistra světa F1 Mick Schumacher. Svůj nejrychlejší čas zaznamenal hned v první polovině dopolední části, která trvala dvě hodiny. Na Schumachera se ale zle dotíral Alex Palou, který na konci dne zlepšil svůj čas. Na Němce to ale nestačilo o čtyřicet čtyři tisícin sekundy.

Jak již bylo nastíněno jezdci se odpoledne zlepšovali. Výjimkou byli již zmiňovaný Schumacher a Ferdinand Habsburg, který se dopoledne pohyboval na čele. Odpoledne se ale propadl na osmé místo.

Skokanem dne se stal Enaam Ahmed, který se odpoledne nejen výrazně zlepšil, ale také porazil vítěze GP Macau Dana Ticktuma o pouhou jednu tisícinu sekundy.

Konečné výsledky dopolední části 1. dne 1. předsezónních testů:

2. den

Druhý a zároveň poslední den prvních předsezónních testů evropské F3 ovládl Alex Palou, který minulou sezónu závodil v F2. Na druhém místě skončil Enaam Ahmed, který celý den ztrácel na Paloua přes dvě desetiny. Na třetím místě skončil Mick Schumacher a čtvrtý byl Ralf Aron.

První den byl skokanem dne Enaam Ahmed. V tento den získal toto označení Robert Shvartzman, který si odpoledne výrazně polepšil a obsadil celkové páté místo.

Další kolo předsezónních testů začíná již příští týden v pondělí v rakouském Spielbergu na okruhu Red Bull Ring. I tentokrát se bude testovat dva dny.

Konečné výsledky dopolední části 2. dne 1. předsezónních testů:

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *