LOADING

Type to search

V Teamu Mulsanne dochází ke změně týmového obsazení

milan 6 měsíci ago
Share

Dva podniky před koncem sezóny FIA WTCR dochází v Teamu Mulsanne k jezdeckým změnám. Z italské stáje odchází Fabrizio Giovanardi, kterého v Alfě Romeo Giulietta TCR nahradí Luigi Ferrara. Italský závodník není v týmu nováčkem, když úspěšně s Alfou závodil v domácím šampionátu TCR Italy.

„Je to jako sen. Jsem rád, že budu moci poznat atmosféru světového šampionátu. Moc děkuji členům týmu za vyjádřenou podporu a budu se snažit udělat maximum pro to, abychom zabodovali,“ uvedl s očekáváním Ferrara.

V týmu Mulsanne nejde o první výměnu, když tým postupně opustili jezdci Gianni Morbidelli a nyní Fabrizio Giovanardi. V japonské Suzuce tak pojedou nově Luigi Ferrara a Kevin Ceccon. Oba předchozí jezdci opustili tým z důvodu nekonkurenceschopnosti vozu.

„Po náhlém odchodu Fabrizia jsme měli jen málo času proto, abychom našli někoho zkušeného. Luigi byl tak naší jasnou volbou. Je to zkušený jezdec který zná naše auto a na těžkých okruzích jako je Suzuka a Macau nám může pomoci,“ uvedla provozní ředitelka týmu Michela Cerruti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *