LOADING

Type to search

Share

Čeští fandové motorsportu se mohou těšit na nabitý víkend, během něhož budou moci držet palce celé řadě domácích závodníků. Zde je přehled jednotlivých podniků, v nichž budou české barvy účinkovat, a jejich harmonogramy.

F2 – Spa-Francorchamps (Sauber Junior Team by Charouz)

pátek 30.8.

volný trénink     13:00
kvalifikace          16:55

sobota 31.8.

první závod        16:45 (záznam v 18:30 na Sport 2)

neděle 1.9.2019

druhý závod       11:15 (PP Sport 2)

F3 – Spa-Francorchamps (Sauber Junior Team by Charouz)

pátek 30.8.

volný trénink     9:35
kvalifikace          17:50

sobota 31.8.

první závod        10:35 (PP Sport 2)

neděle

druhý závod       9:45 (PP Sport 2)

italská F4 – Imola (Roman Staněk)

pátek 30.8.

první volný trénink          9:50
druhý volný trénink        13:15
první kvalifikace              18:20
druhá kvalifikace             18:45

sobota 31.8.

první závod        12:45 (PP Sport 5)
druhý závod       18:00 (PP Sport 5)

neděle 1.9.

třetí závod          12:20 (PP Sport 5)
čtvrtý závod       17:40 (PP Facebook)

Formula Regional European Championship – Imola (Tom Beckhäuser)

pátek 30.8.

první volný trénink          9:00
druhý volný trénink        12:25
první kvalifikace              17:30
druhá kvalifikace             17:55

sobota 31.8.

první závod        11:50 (PP Facebook)
druhý závod       17:00 (PP Facebook)

neděle 1.9.

třetí závod          11:25 (PP Facebook)
čtvrtý závod       16:40 (PP Facebook)

ETRC – Most (Adam Lacko, Buggyra, Frankie Vojtíšek, Czech Truck Racing Team)

pátek 30.8.

první volný trénink         13:00
druhý volný trénink        15:00

sobota 31.8.

warm-up             9:40
kvalifikace          11:15
první závod        14:05 (PP Youtube)
druhý závod       16:40 (PP Youtube)

neděle 1.9.

třetí závod          14:10 (PP Youtube)
čtvrtý závod       17:25 (PP Youtube)

Renault Clio Cup Central Europe – Most (Tomáš Pekař,Radek Bareš, Carpek Service, Richard Meixner, KV Motor Team s.r.o., GT2 Motorsport)

pátek 30.8.

první volný trénink         11:00
druhý volný trénink        14:20
třetí volný trénink           17:00

sobota 31.8.

kvalifikace          10:35
první závod        15:10 (PP Youtube)

neděle 1.9.

druhý závod       12:00 (PP Youtube)

24H Series – 24 hodin Barcelona (Scuderia Praha, Josef Král, Jiří Písařík, RTR Projects, Jan Krabec, Daniel Skalický, Petr Lisa, Erik Janiš, Tomáš Miniberger)

čtvrtek 29.8.

první neoficiální soukromý test 10:30
druhý neoficiální soukromý test                               15:30

pátek 30.8.

třetí neoficiální soukromý test   9:00
volný trénink     13:00
kvalifikace TCE  16:45
kvalifikace GT    17:45
noční trénink     21:00

sobota 31.8.

závod    12:00 (PP oficiální web šampionátu)

Formule Renault Eurocup – Nürburgring (Petr Ptáček)

pátek 30.8.

první kolektivní test        8:45
druhý kolektivní test      13:35

sobota 31.8.

první kvalifikace               8:45
první závod       13:10 (PP Facebook)

neděle 1.9.

druhá kvalifikace 8:45
druhý závod       16:00 (PP Sport 5)

Lamborghini Super Trofeo Europe – Nürburgring (Mičánek Motorsport powered by Buggyra, Jakub Knoll, Josef Záruba, Libor Dvořáček)

pátek 30.8.

první volný trénink          11:15
druhý volný trénink        16:05

sobota 31.8.

první kvalifikace              10:15
druhá kvalifikace             10:45
první závod        16:00 (PP Youtube)

neděle 1.9.

druhý závod       9:35 (PP Youtube)

Rotax Max Challenge CEE zóna – Třinec (Jakub Běžel, Petr Běžel, Jiří Matějček, Lukáš Svoboda, Ivan Pavlovec, Eliška Bábíčková, Jakub Kameník, Tomáš Brančík, Ondřej Pikl, Klára Tlusťáková, Zdeněk Bábíček, Tobias Szecsenyi, Vojtěch Kůrka, Matteo Richter, Vojtěch Birgus, Jan Matyáš)

pátek 30.8.

první nekvalifikační tréninky       9:00
druhé nekvalifikační tréninky     10:00
třetí nekvalifikační tréninky        11:00
čtvrté nekvalifikační tréninky     13:00
páté nekvalifikační tréninky        14:00
šesté nekvalifikační tréninky      15:00
sedmé nekvalifikační tréninky   16:00
osmé nekvalifikační tréninky      17:00

sobota 31.8.

deváté nekvalifikační tréninky   9:00
desáté nekvalifikační tréninky   10:00
jedenácté nekvalifikační tréninky            11:00
dvanácté nekvalifikační tréninky             13:00
třinácté nekvalifikační tréninky 14:00
čtrnácté nekvalifikační tréninky 15:00
patnácté nekvalifikační tréninky               16:00
šestnácté nekvalifikační tréninky             17:00

neděle 1.9.

warm-upy          7:48
kvalifikační tréninky       8:40
předfinále          9:55
finále    12:38
superfinále        14:54

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..