LOADING

Type to search

Tags:

Vrátí se WEC v příští sezóně opět do Brazílie?

Share

Brazilský okruh Interlagos naposledy hostil FIA WEC v roce 2014, než byl poté závod nahrazen podnikem na německém Nürburgringu. Nyní se ovšem spekuluje o návratu mistrovství světa vytrvalostních závodů do Sao Paula, a to již v příští zimní sezóně 2019/20.

S informací přišel brazilský sportovní web Torcedores, který zveřejnil informaci o tiskové konferenci chystané na 22. března přímo v největším městě Brazílie. Zúčastnit se jí mají například šéf WEC Gerard Neveu či Bruno Senna.

Závod na okruhu Interlagos by se mohl v kalendáři objevit již v příštím roce, ovšem až jako součást další sezóny 2019/20. V tom případě by pak mohl hostit jeden z prvních podniků nové zimní sezóny.

Neveu již před časem zmínil, že dostal hned několik zajímavých návrhů. Mezi nimi se údajně nachází také možnost návratu do Bahrajnu, který v super sezóně 2018/19 chybí. Na finální kalendář je však stále ještě velice brzy.

Tags:

You Might also Like

1 Comment

  1. Josefus 17.3.2018

    Byloby to fajn, kdyby se Brazílie vrátila do WEC. Ne proto, že by ten okruh byl nějak extra vyjímečný, ale proto, že reprezzentuje jihoamerický kontinent. Čím více kontinentů zastoupených v mistrovství světa, tím větší legitimita mistrovství světa.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..