LOADING

Type to search

Závěr motorkářské sezóny jeďte pod plným plynem, Motoshow rekord je letos dvoudenní!

admin 9 měsíci ago
Share

Přijeďte si na Masarykův okruh pro intenzivní tečku za motorkářskou sezónou. Čekají vás především dvoudenní jízdy veřejnosti, které vyvrcholí pokusem o překonání rekordu v počtu motocyklů na dráze.

Vzpomínková akce na zesnulého Marca Simoncelliho původně vznikla zcela spontánně týden poté, co oblíbený jezdec MotoGP tragicky zahynul při závodu v Sepangu v roce 2011. Po několika ročnících se z akce stal největší motocyklový sraz v České republice. V rekordním roce 2014 se na dráhu společně vydalo 3795 motorkářů. V sezoně 2017 se pokusíme tento rekord znovu překonat.

NABÍDKA PRO SRDCAŘE – V areálu nám vyrostl GRID HOTEL s perfektním servisem. Využijte speciální cenové nabídky, ubytujte se v něm a všechny jízdy veřejnosti během Motoshow rekordu máte za polovinu! 50% sleva na jízdy platí neomezeně, takže jestli z toho zvládnete dva dny nesesednout, máte to mít.

Jako příjemný bonus na vás v pátek večer čeká ve společenských prostorách hotelu škola čepování piva pod taktovkou profesionálního výčepního z Plzeňského Prazdroje.

Pro rezervaci ubytování za speciální cenu napište e-mail na adresu reservations@gridhotel.cz a uveďte kód REKORD2017. Zvýhodněná cena platí na ubytování od čtvrtka 12. října do neděle 15. října na libovolný počet nocí.

Cena za dvoulůžkový pokoj:

  • 1 390 Kč 1 osoba/pokoj
  • 1 790 Kč 2 osoby/pokoj

Pro uplatnění slevy na jízdy veřejnosti obdržíte na hotelu identifikační pásek na ruku, díky kterému můžete jednotlivé jízdy absolvovat za cenu 300 Kč. Prodej jízd po dráze bude probíhat standardně na pokladně v areálu Masarykova okruhu.

Běžná cena jízdy po dráze je 600 Kč/25 minut.

Stručný časový harmonogram:

PÁTEK 13. ŘÍJNA

10.00 – 17.00 MOTO jízdy veřejnosti

SOBOTA 14. ŘÍJNA

09.00 – 17.00 MOTO jízdy veřejnosti

10.00 – 14.00 ukázka kurzu Hard Enduro motoškoly pod vedením Davida Cypriána a Romana Körbera

11.30 – 14.00 pokus o rekord

14.30 – 14.45 stunt rider show Adam „Special“ Peschel

Jaké jsou podmínky účasti?

  • Pro zaručení účasti je nutné být nejpozději v 11.30 uvnitř areálu Automotodromu Brno
  • Akce je vhodná pro všechny typy motocyklů včetně skútrů, mopedů, historických strojů apod.
  • Každý účastník musí mít helmu
  • Pokus o rekord lze absolvovat i na závodním motocyklu bez registrační značky. Pořadatelé si vyhrazují právo vykázat z jízdy motocykly, které nejsou v dobrém technickém stavu a mohly by ohrozit ostatní účastníky
  • Účast na pokusu o rekord je zdarma
  • Jednotlivé jízdy veřejnosti se pořizují v den konání akce na místě, online prodej není spuštěn
Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *