LOADING

Type to search

Závodní tým Scuderia Praha bude opět bojovat na dvou frontách

Share

Série vytrvalostních závodů 24H Series by Creventic pokračuje prvním letošním evropským 24-hodinovým závodem v Portimau.

24H Series se již potřetí vrací do portugalského Portimaa, kde ve dnech 5. – 7. 7. 2019 proběhne čtvrtý závod evropské části tohoto seriálu.  

Český tým Scuderia Praha by v Portimau rád navázal nejen na letošní předchozí tři vítězství v Mugellu, Spa a Brně, ale i na své předloňské i loňské vítězství na této portugalské trati.

Tým i standardní posádka Jiří Písařík, Josef Král a Matteo Malucellli jsou na závod velmi dobře připraveni a všichni jsou odhodláni potvrdit letošní formu dalším skvělým výsledkem.

Detailní časový harmonogram i přímé přenosy kvalifikace a závodu naleznete jako obvykle na webových stránkách: www.24hseries.com .

Ferrari Challenge 2019 pokračuje na německém Nürburgringu

K dalšímu evropskému závodu letošní Ferrari Challenge se na Nürburgring vydal kamion se čtyřmi identickými Ferrari 488 Challenge, se kterými budou startovat ve dnech 3.-7. 5. 2019 jezdci Dušan Palcr (Coppa Shell), Matúš Výboh (Trofeo Pirelli), Miroslav Výboh (Coppa Shell) a René Matera (Club Challenge). 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..