ADAC GT Masters: Češi na Red Bull Ringu na body nedosáhli + galerie

ADAC GT Masters: Češi na Red Bull Ringu na body nedosáhli + galerie

Třetí závodní víkend ADAC GT Masters na rakouském Red Bull Ringu českým jezdcům ani české stáji body nepřinesly. Jedenácté místo Filipa Salaqua

Rozhovor s Jakubem Knollem
Ceny za sezonu 2017 mají své držitele
Tým Šenkýř Motorsport jede pro další zkušenosti na Red Bull Ring

Třetí závodní víkend ADAC GT Masters na rakouském Red Bull Ringu českým jezdcům ani české stáji body nepřinesly.

Jedenácté místo Filipa Salaquardy v sobotním závodě bylo vrcholem pro české jezdce sportovních vozů, kteří se vydali do Štýrska bojovat o body v německém šampionátu.

Pražský rodák se znovu střídal s Marcusem Winkelhockem za volantem Audi R8 LMS v barvách BWT Mücke Motorsport a body této česko-německé posádce utekly o devět desetin vteřiny. V neděli byly vzdálenější, dvojice obsadila 16. místo s deficitem 27 vteřin na top 10.

Na Red Bull Ring dorazil také tým Šenkýř Motorsport s jedním z pouhých dvou BMW M6 GT3 na startovní listině. Posádka Jakub Knoll – Michael Fischer byla první den 17., v neděli pak ve výsledkové listině poklesla o pět příček.

A ještě zbývá uvést, kdo v Rakousku uspěl. V sobotu si pro vítězství dojeli Jules Gounon a Daniel Keilwitz v Corvettě C7 GT3 stáje Callaway Competition. V neděli se na vítěznou vlnu vrátili piloti Lamborghini Huracan GT3 v barvách GRT Grasser Racing Team, konkrétně duo Christian Engelhart – Rolf Ineichen.

Výsledky prvního závodu ZDE

Výsledky druhého závodu ZDE

Galerie:

Foto: ADAC GT Masters Presse

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0