Audi posílilo sestavu pro druhé kolo série EuroV8

Audi posílilo sestavu pro druhé kolo série EuroV8

Již tuto neděli se koná na okruhu Vallelunga druhý závod série EuroV8. Ani zde nebude chybět český závodník Tomáš Kostka s týmem Audi. Audi zvýšilo

EuroV8 oznámila nové jezdce
Masarykův okruh slyšel českou hymnu, Tomáš Kostka si dojel pro vítězství
Šampionát EuroV8 se přesouvá do Brna

Již tuto neděli se koná na okruhu Vallelunga druhý závod série EuroV8. Ani zde nebude chybět český závodník Tomáš Kostka s týmem Audi.

Audi zvýšilo posílením sestavy svoje šance na úspěch. Na trať vyjede kromě Kostky a Stancherise také Ermanno Dionisio. Audi se tak po dvou čtvrtých místech na Monze těší na větší úspěch.

Dionisio se vrací do mezinárodní série po loňském úspěchu ve Franciacortě, kde získal pro Audi Sport dvě pódiová umístění.

„Jsem velmi nadšený, že budu součástí série EuroV8. V průběhu let jsem byl úspěšný v šampionátech pořádaných FG Group, v roce 2008 na Motor Show Bologna a v roce 2010 v Kyalami. Doufám, že i v letošní sezóna bude plná úspěchů,“ řekl Dionisio.

„Bude zajímavé sledovat, jak se naše vozy budou na Vallelunze chovat. Vozy RS5 tady vyhrály tři ze čtyř závodů, což je docela dobrý průměr. Nicméně letošní závod pro nás nebude jednoduchý,“ řekla manažerka Audi Roberta Gremignani.

Foto: EuroV8 Media

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0