Barwell Motorsport oznamuje vstup do Blancpain GT Series Endurance Cupu

Barwell Motorsport oznamuje vstup do Blancpain GT Series Endurance Cupu

Britský tým Barwell Motorsport oznámil vstup do nového Silver Cupu, jenž bude od letošní sezóny součástí Blancpain GT Series Endurance. Tým, jenž se

Brněnský automotodrom uvidí v pátek ojedinělou závodní exhibici tří našlapaných strojů
ARC Bratislava v Laguna Seca vyhral triedu
Tým Mičánek Motorsport čekají tři závodní podniky ve třech dnech

Britský tým Barwell Motorsport oznámil vstup do nového Silver Cupu, jenž bude od letošní sezóny součástí Blancpain GT Series Endurance.

Tým, jenž se v posledních letech představoval vedle závodů BES také v závodech 24H Series, nasadí do Silver Cupu vůz Lamborghini Huracan GT3, za jehož volantem se budou střídat Martin Kodric, Michele Beretta a Sandy Mitchell.

Kodric byl součástí týmu Barwell již v předcházející sezóně, kdy spolu vybojovali tři vítězství v kategorii Pro-AM. Beretta pak startoval ve Sprint Silver Cupu v roce 2016, jako účastník Lamborghini Squadra Corse.

Poslední člen posádky, sedmnáctiletý Sandy Mitchell, přichází do Barwellu z týmu Black Bull Garage 59, se kterým závodil v šampionátu britských GT vozů.

Toto spojení má však hlubší pozadí. Jak prozradil šéf týmu Barwell Motorsport, Mark Lemmer, nejde v případě Mitchella o pouhý přestup jezdce, ale zároveň jde také o navázání nového sponzorského vztahu mezi těmito týmy: “Mám pochopitelně radost nejen z toho, že budeme startovat v Silver Cupu, ale jsem rovněž nadšen z naší mladé posádky. Věřím, že toto trio má nemalý potenciál, stejně jako nové partnerství s týmem Black Bull.”

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0