Beckhäuser je po Imole čtrnáctý

Beckhäuser je po Imole čtrnáctý

Tomu Beckhäuserovi patří po závodech Formula Regional European Championship v Imole celkové 14. místo. Svůj třetí start ve Formula Regional E

Víkendový přehled: České fanoušky čeká nabitý program
Beckhäuser v pátek nakoukl do nejlepší desítky
Beckhäuser v sobotu posbíral jeden bod

Tomu Beckhäuserovi patří po závodech Formula Regional European Championship v Imole celkové 14. místo.

Svůj třetí start ve Formula Regional European Championship absolvoval o víkendu v Imole Tom Beckhäuser. Českému závodníkovi se během čtveřice jízd opět podařilo rozšířit své bodové konto. Obsadil totiž 10. místa v prvním a třetím závodě a okruh bratří Ferrariových tak opouštěl o dva body bohatší. Celkem má nyní Tom na svém kontě 11 bodů, se kterými drží celkovou 14. příčku.

Šampionátu stále suverénně kraluje Frederik Vesti (306 bodů) a to i přesto, že jej v Imole penalizace připravily o dvě vítězství. Druhá pozice patří jeho stájovému kolegovi Enzovi Fittipaldimu (231 bodů) a třetí příčka je v držení Igora Fragy (186 bodů).

kompletní průběžné pořadí jezdců

V nováčkovském hodnocení najdeme Toma Beckhäusera na 9. místě (34 bodů). Lídr je zde stejný jako v celkovém pořadí – Frederik Vesti (324 bodů). Identická je i druhá pozice, na níž opět figuruje Enzo Fittipaldi (248 bodů). Třetí místo patří Davidu Schumacherovi (198 bodů).

kompletní nováčkovské hodnocení

V pořadí stájí kraluje Prema Powerteam s 593 body. Druhý je s velkou ztrátou tým DR Formula (289 bodů) a na třetí příčce se nachází US Racing (223 bodů).

kompletní průběžné pořadí týmů

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0