Binder absolvuje v letošní sezoně deset závodů

Binder absolvuje v letošní sezoně deset závodů

René Binder hájí v letošní sezoně IndyCar spolu s loňským šampionem Indy Lights Kylem Kaiserem barvy nové stáje Juncos Racing. Zatímco Rakušan se měl

Staněk si v neděli polepšil o šest míst
Juncos Racing nasadí v roce 2019 dva vozy
Šafář se vrací do ESET Cupu

René Binder hájí v letošní sezoně IndyCar spolu s loňským šampionem Indy Lights Kylem Kaiserem barvy nové stáje Juncos Racing. Zatímco Rakušan se měl v letošní sezoně představit v šesti závodech, Kyle Kaiser měl do kokpitu nováčkovské stáje usednout čtyřikrát. Nakonec ale v případě rakouského pilota došlo ke změně.

Binder totiž absolvuje o čtyři závody více. K úvodnímu podniku v St. Petersburg, kde debutoval na 22. pozici, závodu v Alabamě, dvojzávodu v Detroitu, závodu v Torontu a v Ohiu přidá pilot se zkušenostmi z Formule V8 3.5, GP2 nebo Formule 2 také starty ve čtyřech závěrečných kláních v Poconu (19. srpna), Madisonu (25.srpna), Portlandu (2.září) a Sonomě (16.září).

Ohledně startů Kyla Kaisera zůstává vše beze změny. Loňský šampion Indy Lights nastoupí příští týden ve Phoenixu, o týden později v Long Beach, 12. května na okruhu v Indianapolis a naposledy se v letošní sezoně představí 27.května, kdy se uskuteční 102. ročník legendárního závodu 500 mil Indianapolis.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0