Boj o titul vicemistra TCR Eastern Europe zůstává otevřený

Boj o titul vicemistra TCR Eastern Europe zůstává otevřený

Finálový podnik letošní sezony přivítá na konci října Hungaroring. A stále je o co hrát. Otevřená zůstává například situace v boji o celkové druhé místo.

První závod VLN se blíží, do “Zeleného pekla” zavítá i Miro Konopka
ARC Bratislava do Barcelony so slovenskou posádkou
Vytrvalost a odhodlání přineslo týmu ARC Bratislava zasloužené španělské zlato!

O víkendu 24.-25. října na Hungaroringu vyvrcholí letošní sezona TCR Eastern Europe. Jméno letošního šampiona již známe. Během závodního víkendu v Brně si celkové prvenství zaslouženě zajistil Dušan Borković. Zkušený Srb letos potvrzuje své jezdecké kvality. V dosud odjetých šesti závodech totiž ani jednou nepoznal chuť porážky.

Borković se stal novým šampionem TCR Eastern Europe

O šampionovi již je sice rozhodnuto, totéž se ale nedá říci ohledně boje o titul vicemistra. Matematická šance na celkové stříbro totiž stále žije ještě u jedenácti závodníků.

Momentálně má k tomuto úspěchu nejblíže Milovan Vesnić (66 bodů). Stále ale nemá na růžích ustláno. Nedaleko za ním se totiž nachází jednak nováček Sandro Soubek (48 bodů), kterému patří třetí pozice, ale také Jáchym Galáš. Český jezdec je čtvrtý a na kontě má stejný počet bodů jako Soubek.  V intervalu šesti bodů za touto dvojicí se pak nacházejí pátý Bence Boldizs (46 bodů), šestý Michal Makeš (44 bodů) a sedmý Szymon Jablonski (42 bodů).

Tím ale výčet kandidátů na titul letošního vicemistra nekončí. Ze hry totiž stále nejsou ani osmý Maťo Konopka (30 bodů), devátý Dušan Kouřil mladší (26 bodů), desátý Carol Wittke (24 bodů), jedenáctý Igor Stefanovski (16 bodů) a ani dvanáctý Petr Čížek (16 bodů).

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0