Borkovič dominoval i ve druhém chorvatském závodě TCR Eastern Europe

Borkovič dominoval i ve druhém chorvatském závodě TCR Eastern Europe

I druhý víkendový závod TCR Eastern Europe v Grobniku se stal kořistí Dušana Borkoviče. Stejné složení jako v úvodní jízdě měly ale i zbývající pódiové pozice – druhý skončil Milovan Vesnič a třetí Maťo Konopka.

Borkovič závodil v Argentině navzdory lékařskému doporučení
Milovan Vesnić plánuje vstup do ETCC s BMW
ETCC: Zolder ukázal největší favority

Po vítězství v úvodní jízdě kraloval Dušan Borkovič v Grobniku také druhému nedělnímu závodu. Pilot stáje M1RA Racing znovu podal dominantní výkon a po startu z pole position strávil na čele celý závod.

Na stupně vítězů Borkoviče doprovodila stejná dvojice jako po prvním klání. Druhý totiž opět skončil Milovan Vesnič. Úřadující šampion se po startu ze třetí příčky dostal stejně jako během první jízdy hned v úvodu před Maťa Konopku a poté již svou pozici udržel. Slovenský jezdec hájící barvy stáje ARC Bratislava se tak musel opět spokojit s bronzem.

Čtvrtý dojel Jáchym Galáš, pátý Bence Boldizs, šestý Igor Stefanovski a sedmý Michal Makeš. Na osmém místě skončil i přes start z poslední pozice Carol Wittke. Na deváté příčce se umístil Dušan Kouřil mladší. Jezdec Janík Motorsportu získal dva body i přesto, že během závodu kolidoval s Petrem Čížkem. Tento incident znamenal pro pilota stáje Fullinrace Academy odstoupení a Chorvatsko tak opouštěl s nulou. Desátou pozici obsadil ve druhém závodě domácí Žarko Knego.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0