Bratři Rzepečtí hlásí příchod

Bratři Rzepečtí hlásí příchod

Adama a Tomasze Rzepecké budeme letos vídat během závodů Renault Clio Cupu. Představí se v barvách rodinné stáje Basenhurt A&T Racing Team.

Clio Cup se ponese ve znamení honu na Pekaře
Boj o titul vicemistra Clio Cupu není ani zdaleka rozhodnutý
Wysmyk ukončil Pekařovu dominanci

Pro vás, co se řadíte mezi fanoušky závodů vozů Renault Clio, nejsou Adam a Tomasz Rzepečtí žádnými neznámými jmény. V posledních dvou letech jsme zmíněný sourozenecký tandem mohli na této scéně vídávat ve středoevropském šampionátu. Během těchto dvou sezon o sobě dal vědět zvláště Adam, kterému se loni v úvodním závodě posledního podniku v Zolderu dokonce podařilo vybojovat třetí příčku.

Nyní ale dvojice zatoužila po změně prostředí a v sezoně 2020 se s ní budeme moci setkávat během šestice podniků našeho šampionátu. I zde budou závodit v barvách rodinné stáje Basenhurt A&T Racing Team. A nově příchozí ekipa rozhodně nemá v úmyslu hrát druhé housle.

„Naším cílem je samozřejmě dodat jezdcům rychlé vozy a v každém závodě se umisťovat na co nejlepších pozicích. Dokonce se nebojíme říci, že chceme usilovat o vítězství v šampionátu,“ uvedl tým.

V posledních dvou letech se stáj Basenhurt A&T Racing Team představila s bratry Rzepeckými v Renault Clio Cupu Central Europe. Foto: Basenhurt A&T Racing Team

Letošní sezona přinese v závodech Renault Clio Cupu oproti předchozím ročníkům pár změn. Těšit se můžeme například na nové vozy páté generace nebo na formát samostatných závodů. Vedle toho je jisté, že po dvou sezonách bude mít kategorie rovněž nového šampiona. Vládce ročníků 2018 a 2019 Michal Makeš totiž povýší do série TCR Eastern Europe.

Makeš se přesouvá do TCR

titulní fotografie: Basenhurt A&T Racing Team

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Josefus 11 months ago

    Vzhledem k tomu, že jste dlouho nereferovali o panu Konopkovi a o posádce ARC Bratislava, dodávám, že v konečném pořadí ASIAN LE MANS SERIES 2019/2020, skončil tým ARC Bratislava v kategorii LMP2-Am na 4. místě ze 4 účastníků.
    Kdyby neexistovala kategorie LMP2-Am, skončil by tým ARC Bratislava na 13. místě ze 13 účastníků
    Pan Konopka obsadil v konečném pořadí jezdců v kategorii LMP2-Am 7. místo. Pro Letošní závod v Le Mans tedy nefiguruje ani mezi 10 oficiálními náhradníky.

  • DISQUS: 0