Byla to velmi dobrá sezona, říká Soubek

Byla to velmi dobrá sezona, říká Soubek

Sandro Soubek poskytl před víkendovým podnikem na Hungaroringu krátký rozhovor pro oficiální web šampionátu TCR Eastern Europe. V něm mimo jiné označil svou letošní sezonu jako velmi dobrou.

Boj o titul vicemistra TCR Eastern Europe zůstává otevřený
Závěrečná bitva sezony TCR Eastern Europe je za rohem
TCR Eastern Europe v Brně hned s dvaceti vozy

Sandro, letos jste v TCR Eastern Europe nováčkem. Ale na nový vůz jste si zvykl velice rychle. Ve čtyřech závodech jste totiž dosáhl na tři pódia a ačkoli jste chyběl v úvodním podniku sezony, nacházíte se na celkovém třetím místě. Jak jste spokojen s dosavadním vývojem sezony?

Letošní sezona byla velice dobrá. V TCR Eastern Europe závodí mnoho vozů. Já ale v Maďarsku již nepojedu, neboť mi již pro letošek nezbývají na závodění peníze.

Jaký moment z letošní sezony TCR Eastern Europe byl váš nejlepší?

Nejlepším momentem bylo úvodní kolo prvního závodu v Brně.

Poslední podnik sezony 2020 se bude konat o víkendu 24.-25. října na Hungaroringu. Myslíte, že dokáže někdo zastavit vítěznou sérii Dušana Borkoviče?

Už je čas, aby někdo Borkoviče zastavil. Není dobré pro šampionát, když v každém závodě vítězí stejný jezdec. Myslím si, že pokud by Pekař závodil s Hyundai, tak by Borkoviče dostal. S jeho Cuprou to ale bude obtížné.

 

Podle Sandra Soubka by Tomáš Pekař byl Dušana Borkoviče schopen se stejnou technikou porazit. Foto: Carpek Racing/Petr Frýba

Jaké jsou vaše plány pro sezonu 2021? Budete opět závodit v TCR Eastern Europe?

Ano, uvidíme se i v příštím roce.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0