Carbonia Cup se představí na Lausitzringu

Carbonia Cup se představí na Lausitzringu

V pondělí 12. srpna bude na německém Lausitzringu pokračovat pátým podnikem letošní ročník Carbonia Cupu. Pátým podnikem bude v pondělí 12. s

DTM: V Jerezu se uskuteční test mladých talentů, nastoupí i Mercedes
WTCR ve Wuhanu: Po napínavém závěru vítězí ve druhém závodě Bennani
Borkovič dominoval i ve druhém chorvatském závodě TCR Eastern Europe

V pondělí 12. srpna bude na německém Lausitzringu pokračovat pátým podnikem letošní ročník Carbonia Cupu.

Pátým podnikem bude v pondělí 12. srpna pokračovat letošní ročník Carbonia Cupu. Po dvojici závodů v Mostě, na Slovakia Ringu a jednom klání na Pannoniaringu tentokrát šampionát zavítá do Německa na Lausitzring.

Harmonogram podniku na Lausitzringu.
foto: Carbonia Cup

Ve třídě A (upravené cestovní vozy) vede po čtyřech odjetých závodech Nico Dauerer (102 bodů), jenž se zatím v letošní sezoně nesetkal s porážkou. Za Němcem se nacházejí Jiří Procházka s Günterem Stubenrauchem, kteří na svém kontě mají shodně 75 bodů a dělí se o 2. pozici.

kompletní průběžné pořadí třídy A

Skupině B (seriové cestovní vozy) vévodí Martin Hanzl (99 bodů). Druhá pozice patří Aleši Gollnerovi (95 bodů) a na třetí příčce figuruje Peter Szilágiyi (76 bodů).

kompletní průběžné pořadí třídy B

Ve skupině C (speciální série vozů) zase kraluje závodník s přezdívkou MiVi, který má na svém kontě 89 bodů. Druhou příčku drží se ztrátou 19 bodů Martin Křeček a třetí je Jürgen Kapeller, jenž za Křečkem zaostává pouze o bod.

kompletní průběžné pořadí třídy C

Třída D (volná formule E2) patří Honzovi Riegerovi (101 bodů), kterého následují Danny Luderer (77 bodů) s Lubomírem Světinským (70 bodů).

kompletní průběžné pořadí třídy D

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0