LOADING

Type to search

Share

Vážení čtenáři, vážené čtenářky,

čas uhání kupředu závratnou rychlostí a najednou zde máme poslední den roku 2019. Roku, který byl v jistém smyslu zásadní i pro náš server. Zhruba na začátku jeho druhé poloviny jsme se totiž odhodlali ke změnám v našem směřování a obrátili pozornost zpátky na českou okruhovou scénu.

V důsledku tohoto „návratu ke kořenům“ jste sice na našem webu přišli o přísun novinek ze šampionátů jako formule E, IndyCar, DTM, WTCR, WEC a dalších, i přesto jste zde ale mohli naleznout zprávy, které vám zcela jistě vykouzlily úsměv na tváři. Rozhodně se totiž nedá tvrdit, že by česká vlajka nebyla v letošní sezoně vidět. Naopak nám tuzemští závodníci dělali ve světě radost poměrně často.

Jenom si vzpomeňme například na účinkování stájí Scuderia Praha a RTR Projects ve 24H Series, Tomáše Pekaře ve středoevropském Renault Clio Cupu, Petra Ptáčka v Eurocupu Formule Renault, Romana Staňka v italském a německém šampionátu F4, driftera Michala Reicherta na FIA Motorsport Games ve Vallelunze, týmu Šenkýř Motorsport v International GT Open, stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra v Lamborghini Super Trofeo Europe a na další.

Tomáš Pekař si v roce 2019 dojel podruhé pro titul šampiona Renault Clio Cupu Central Europe.
foto: Renault Clio Cup Central Europe

Zpravodajství ze světa českého okruhového motorsportu budete moci na Českých okruzích najít také v nadcházející sezoně. Věříme, že ani v roce 2020 neztratíme vaši přízeň a přejeme vám do něj zejména hodně zdraví, dále štěstí a ať jste svědky co nejvíce úspěchů našich barev!

titulní fotografie: Automotodrom Brno – Brno Circuit/Facebook

Tags:

You Might also Like

1 Comment

 1. Josefus 2.1.2020

  To, že jste se od druhé poloviny roku odhodlali ke změnám ve vašem směřování, bylo skutečně od druhé poloviny roku znát. Výsledkem tohoto „směřování“ bylo množství článků s nízkou sledovaností a s ní spjatá absence jakýchkoliv komentářů.
  Renault Clio Cup je nezajímavý, stejně jako výsledky Petra Ptáčka a Romana Staňka v italském a německém šampionátu F4.
  A pokud si někdo vůbec dal tu práci články tohoto typu rozkliknout a dočíst, byl tak znuděn, že mu už nezbyla energie napsat komentář.
  Přesto vám děkuji a přeji mnoho úspěchů v novém roce, neboť jsem si vědom toho, že není snadné hledat nová témata v době úpadku českého motor-sportu. Bůh s vámi, snad bude lépe…

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..