České Radicaly na evropských okruzích

Nadcházející dny budou pro česko-slovenský Radical jedny z nejrušnějších v letošní sezóně. Silniční model SL již od začátku týdne reprezentuje značku

Why rent houses should be 1 of the 7 deadly sins
Po nevydařené kvalifikaci vybojovali jezdci týmu FOR-ZA racing dvě umístění v TOP TEN
SEZÓNA RADICAL ZAČÍNÁ OPĚT VE ŠPANĚLSKU

Nadcházející dny budou pro česko-slovenský Radical jedny z nejrušnějších v letošní sezóně. Silniční model SL již od začátku týdne reprezentuje značku na Autosalónu v Bratislavě. Duo moravských jezdců Broňa Formánek a Pepa Záruba jr. společně s Ivem Raganem čeká další klání v evropské top sérii Radical Masters, tentokrát na okruhu Paul Ricard ve Francii.

Úvodní podnik závodů Zóny na Hungaroringu v nové kategorii D5 otestují dva české Radicaly, v posádce se objeví i rakouský jezdec Willi Gruber. Tým Petrolheads se účastní jedinečné akce \”Nordschleife na slickách\” – Radical drží na Nordschleife rekord a pánové pod vedením Norbiho Nagya určitě nebudou chtít zůstat pozadu. Radicaly budou zastoupeny také na SlovakiaRingu. Janko Raška a Martin Nimrichter se pokusí udržet nadvládu Radicalu a kromě vítězství zajet i absolutní nejrychlejší čas na Carbonia Cupu.

\"FRYB0860\"

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0