Čína, Korea, Malaysie a Thajsko, to je TCR Asia Series 2018

Čína, Korea, Malaysie a Thajsko, to je TCR Asia Series 2018

Dalším odhaleným kalendářem z rodiny seriálů TCR je TCR Asia. Kalendář pro nadcházející sezónu prozrazuje, že na jezdce bude čekat celkem šest závodní

Ve Varšavě bude představen budoucí ročník TCR
Carbonia Cup se představí na Lausitzringu
Závody na Eurospeedway Lausitz na TV obrazovkách

Dalším odhaleným kalendářem z rodiny seriálů TCR je TCR Asia. Kalendář pro nadcházející sezónu prozrazuje, že na jezdce bude čekat celkem šest závodních podniků.

“Pro sezónu 2018 jsme si stanovili opětovně cíl podpořit co nejvíce národní seriály při budování vlastního trhu,” říká promotér David Sonenscher.

TCR Asia tak bude i letos pokračovat ve spolupráci s TCR Thailand a TCR China. Letos nově pak i s nedávno založenou sérií TCR Korea. To jasně dokazuje, jak skvělý kousek se povedl zakladateli kategorie TCR Marcelo Lottimu.

“Pro Asii teď nově přidáváme Koreu, která se k nám připojí při čtvrtém podniku sezóny. Korejští závodníci tak dostanou jedinečnou příležitost bojovat s těmi nejlepšími jezdci z celé Asie. Fanoušci se mohou těšit také na nová auta od Hyundai, Audi, Volkswagenu a Hondy. Slíbit můžeme i příchod nových asijských týmů, takže je již víc než jasné, že nás čeká dramatická a velice atraktivní sezóna,” dodává Sonenscher.

Sezóna v Asii započne 1. dubna v Sepangu, kde se uskuteční také oficiální předsezónní testy. Následovat bude dalších pět podniků, mezi nimiž je započítán i závěrečný vytrvalostní závod v Šanghaji.

TCR Asia Series 2018:

30.03-01.04 – Sepang, Malajsie
01.06-03.06 – Buriram, Thajsko
13.07-15.07 – Bangsaen, Thajsko
25.08-26.08 – Korea International, Jižní Korea
04.10-05.10 – Shanghai, Čína
07.10 – Shanghai, Čína [endurance]

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0